Home » Contacteer ons

Contacteer ons

 

Bram Coelus

Beleidsmedewerker GOB, werkplekleren en doorstroom sociale economie

Medewerker ESF project Change for Inclusion

Bram@dewerkplekarchitecten.be

0472 55 15 22

 

Ellen Caers

Projectcoördinator Rentree

Ellen@dewerkplekarchitecten.be

0496 23 78 08

 

Els Ghesquière

Projectcoördinator I Know How

ICT contactpersoon

Els@dewerkplekarchitecten.be

0479 49 09 70

 

Celien Collier

Projectcoördinator Exclusief Inclusief

Award en Referentiebewijzen

Celien@dewerkplekarchitecten.be

0470 51 22 72

 

Jana Tusschans

Beleidsmedewerker Job en taalcoaching en jongeren

Digitale nieuwsbrief

Jana@dewerkplekarchitecten.be

0470 64 74 26

 

Liesbeth Huysmans  

Interim-coördinator

Liesbeth@dewerkplekarchitecten.be

0486 18 31 33

 

Facturen en boekhouding:

boekhouding@dewerkplekarchitecten.be

 

Vragen i.v.m. opleidingen

vto@dewerkplekarchitecten.be

 

Al de rest

info@dewerkplekarchitecten.be

 

Downloads